top of page

Mutfak Tasarım Yenileme
Çeşme İzmir

Aklınızda ne varsa önce 3D görüp karar verin. 

Çeşme Mutfak Tasarım

Trend Modeller

Çeşme mutfak yenileme ve tasarım servisi.

İzmir ve tüm çevresinde hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yeni mutfak dekorasyonu Ekonomik ve lüks sistemler. Bütçelendirme projelendirme ve uygulama. Profesyonel mutfak tasarım yardımı için bizi arayın.

Mutfak Yenileme

cesme'de mutfak tasarım dekorasyon

Mutfak yenileme tadilat Çeşme.

Her evin kalbi mutfaktır. Tasarımcılarımız bunu çok iyi biliyor ve anlıyor. En kaliteli malzeme yelpazemiz ile mutfağınızı gururla yeniliyoruz. Çeşme' de her bütçeye uygun tasarım seçenekleri taksitli ödeme imkanı. Çeşme de bizi diğer mutfak firmalarından ayıran şey komple tadilat yapıyor olmamız. Mutfak ve duvar seramik tavan zemin için fikirlerimiz var! Elektrik ve su tesisatı dahil anahtar teslim mutfak tadilatı yenileme tasarım. Kuru sıva boya duvar fayans mermer için neden başka başka kişilerle uğraşacaksınız? Çeşme Teknik firması mutfak tadilatını proje detayından son rutuş a kadar takip eder tamamlar. Yeni mutfağınızda sadece mutluluk size kalır.

Hayalinizdeki tadilata başlamaya hazırsanız biz yardıma hazırız!

Kitchen'da Aile

Bizi Çeşme'deki diğer mutfak tadilatı, mutfak dolabı şirketlerinden ayıran şey, tam bir tadilat şirketi olmamızdır.

lake kapak cesme mutfak

Lake Kapak Mutfak

Lake kapak sınırsız renk seçeneği, uzun ömürlü mutfak dolabı kapağı. Mat ve parlak imalat yapılan bu tür kapak mutfağınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı mutfak dolap kapağıdır. Göz alıcı parlaklık.

high-gloss-kapak-mutfak-dolabi-cesme_edited.jpg

High Gloss Kapak Mutfak

Mdf üzerine PVC laminasyonu ile elde edilen, üzerine desen basılabilen yüksek parlak yüzeye sahip mutfak kapaklarıdır. Hayalinizdeki desenleri kolaylıkla bulabileceğiniz modern mutfakların vazgeçilmez kapak tercihi. High gloss kapak parlak ve pürüzsüzdür. 

Membran Kapak Mutfak

Membran kapak pvc folyonun yüksek ısıda preslenmesi ile elde edilir. Dünya sağlık örgütünün onayladığı malzemeler kullanılan membran kapak kanserojen madde içermez. Sınırsız model üzerinde uygulanabilir. 

Akrilik Kapak Mutfak

Akrilik kapaklar, ham mdf üzerine 0,5-2 mm arası ABS/PMMA nın laminasyonu ile elde edildilir. Kolay temizlenir dayanıklıdır. Çizilmeye karşı direçlidir. Akrilik kapak mutfak ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Lake yerine kullanılabilir. Parlak yüzeyi ile oldukça şık tasarımlara müsaade eder. Modern mutfaklar yaratılabilir.

ahsap-kaplama-kapak-mutfak-cesme_edited.jpg

Ahşap Kaplamalı Kapak

Ahşap kaplama kapak, mdf üzerine doğal ahşap kaplama, masif kapak, doğal görünüşü ile sıcak tasarımlar.

MDF-lam-kapak-cesme.jpg

MDF Lam Kapak Mutfak

Mdf lam kapak, dolapların ana gövdesi ile aynı üründen oluşan kapak cinsidir. mdf lam dekor kağıt ile kaplanması ile elde edilir. 

Hayalinizdeki Mutfağı Yaratın.
Bugün Bize Aklınızdakinden Bahsedin! 

bottom of page