top of page

Çeşme Albert Genau
SlideMaster Twin

Çeşme Albert Genau bayi, Slidemaster twin sürme cam balkon ve teras bahçe cam kapatma sistemi. İki yüzü temperlenmiş ısıcamlı SlideMaster geleceğin ürünü konumunda. Rahat hareketi sessiz yapısı 250 kg a kadar taşıyabilen patentli teker takımları. Kullanımı kolay en şık bahçe balkon cam sistemi. Çeşme Cam balkon firması Çeşme Teknik güvencesi ile Albert Genau SlideMaster Twin 150 cm e kadar geniş kanatlara izin veriyor. Diğer Sistemlerden 4 kat fazla yalıtım.

cesme-albert-genau-slidemaster-twin-surme.jpeg
cesme-surme-cam-sistemi-albert-genau_edi

SlideMaster Cam Balkonu Tanıyın

Çeşme SlideMaster, standart 4 raylı olup, her bir kanat bir rayda hareket eder.  En içteki kanat kapanma yönüne göre hareket ettirdiğinizde, her kanat birbirine kenetlenip, birbirini çekerek hareket eder.  Sürme cam sisteminizde çektiğiniz kanadı, son noktaya getirdiğinizde,  kendiliğinden kilitlenerek kapalı hale gelir.  Yukarıdaki hareketleri diğer yönde yaparak sistem kısmen veya tamamen, kolayca açılabilir. Tersine ittiğiniz kanatlar tamamen biribirinden ayrılır ve yüzde yüz silinebilir hale gelir. 

Çeşme Sürme Cam Balkon Sistemi
Evinizin En Şık Alanı

Çeşme nin En iyi sürme cam sistemi Albert Genau Slidemaster twin eşikli yada eşiksiz kullanıma sahip sessiz çalışan ve paslanmaz aksam takımlarına sahip lüks bir seridir. 

Kaliteli montajlama sonrası sorunsuz şekilde uzun yıllar kullanabileceğiniz Çeşme Slidemaster Twin sürme cam sistemi evinize değer katacak size kışında oturqabileceğiniz bir balkon, bahçe, teras sunacak. 

Slidemaster twin restoranlar için ev kullanıcıları için uygundur. Yaşlılar ve çocuklar tarafından zor kullanılan diğer piyasa malı ürünlere nazaran kullanımı oldukça kolay rahattır. 

Albert Genau SlideMaster Twin ısıcamlı sürme cam kapatma sistemi. Çeşme Teknik servis güvencesi ile Teklif isteyin Bizi Arayın.

albert-genau-slidemaster-twin-cesme-1.jpeg

Durdurulamaz Hareket SlideMaster Twin 

Çeşme Albert Genau bayi Çeşme Teknik. SlideMaster Twin sürme cam balkon bahçe teras sundurma pergole cam kapatma sistemi. İster gagalı gömme kilitli, ister anahtarlı kancalı kilitli, isterseniz mantar başlı ispanyoletli. İstediğiniz güvenlik ve opsiyonu seçmek bir SlideMaster özelliği. SlideMaster rahatlığınızı sağlamak için var! Albert Genau Çeşme Sürme Kayar Cam Sistemi.

Cam kapı

Ücretsiz Keşif İçin Formu Doldurun

bottom of page